Atölye
·
Film / Fotoğraf / Moda Çekimi
·
Gösteri
·
Kurumsal Etkinlik
·
Kutlama / Parti / Tören
·
Toplantı
·
Yeme - İçme
/ İstanbul / Ataşehir / FDR Oyun Cumhuriyeti – Ataşehir Metropol

Genel Bilgiler

Misafir Sayısı: Maksimum 200 Kişi

Masa Düzeni

Uygun Değil

U Masa Düzeni

Uygun Değil

Sınıf Düzeni

Uygun Değil

Tiyatro Düzeni

Uygun

Ayakta

Uygun Değil

Ataşehir Metropol Avm. Bahçe katında yer alan FDR Oyun Cumhuriyeti’nde Rare Zone, Epic Zone, Legendary Zone olmak üzere farklı ekran kartı ve monitör seçeneklerine sahip bilgisayarlardan oluşan 3 ayrı oyun alanı; ILS Studio adı verilen green box özellikli yayın odası (Youtube Stüdyo) ve turnuvalara hazırlanan takımlara/gamerlara özel antrenman odaları mevcuttur.

200 PC ve 2050 metrekarelik alanı ile en büyük FDR Oyun Cumhuriyeti olan alanda, turnuvalar için hazır bir Espor Arena, VR gözlükleriyle PS4 oynayabileceğiniz özel deneyim alanı ve oyun dışında zaman geçirebileceğiniz FDR Cafe mevcuttur.

Ayrıca bu alanda motivasyon amaçlı şirket içi ya da şirketler arası oyunlar ve yarışmalar düzenleyebilir, dijital lansmanlar ve farklı kurumsal etkinlikler de gerçekleştirebilirsiniz.

Doğum gününü arkadaşlarıyla beraber FDR Oyun Cumhuriyeti’nde kutlamak isteyen doğum günü sahibi oyunları tüm gün ücretsiz oynayabiliyor!

Oyun alanlarımızın birbirinden farklı saatlik ücretlendirmeleri vardır. Ayrıca ön ödemeli paketlerle daha uygun fiyatlara oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Müsait GünlerHaftanın Her Günü Müsait.
Tatil Günleri Müsaitlik DurumuResmi Tatil Günleri Müsait

Adres

Metropol İstanbul Bahçe, Zemin Kat Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı Ataşehir 34758, İstanbul
Haritada Görüntüle

HizmetlerÜcretsiz Hizmetler

Otopark Ücretsiz

Ücretli Hizmetler

Kurulum
Prodüksiyon
Ses ve Işık


Konum