Atölye
·
Film / Fotoğraf / Moda Çekimi
·
Kurumsal Etkinlik
·
Kutlama / Parti / Tören
·
Pop Up
·
Toplantı
·
Yeme - İçme
/ İstanbul / Beşiktaş / TAPS Bebek

Genel Bilgiler

Misafir Sayısı: Maksimum 300 Kişi

Masa Düzeni

Uygun

U Masa Düzeni

Uygun

Sınıf Düzeni

Uygun Değil

Tiyatro Düzeni

Uygun

Ayakta

Uygun

Türkiye’nin ilk Brewery ve Restaurant konsepti TAPS, Bebek’te 12. yılında… Eşsiz Boğaz manzarası olan 3 katlı yalısında özel üretim biraları ve seçkin dünya mutfağıyla TAPS Bebek, eğlencenin, lezzetin ve keyfin adresi olmayı sürdüyor.

TAPS Bebek’te taze bira geleneği devam ediyor.
TAPS Craft Bira çeşitleri, 500 yıllık Alman Saf Bira Kanunu’nca müsade edilen 4 temel gıda maddesinden imal ediliyor. Bunların dışında herhangi bir katkı maddesi, suni karbondioksit ve aroma kullanılmadan üretilen TAPS biraları lezzetini, köpüğünü ve içim keyfini en yüksek kalitedeki hammadde çeşitlerine ve doğal fermentasyon ile yürütülen üretim sürecine borçlu.
Kendi üretimi olan ve dünyanın beğenerek içtiği birçok bira çeşidi TAPS Brewery ve Restaurantlar’ında taze olarak biraseverlerin beğenisine sunuluyor.

Dünya mutfağından seçkin lezzetler TAPS Bebek’te…
TAPS’in uluslararası mutfaklardan seçilerek oluşturulmuş menüsü, biraya lezzet olarak eşlik edecek başlangıçlardan leziz burger ve et çeşitlerine, taze deniz mahsullerinden makarna ve risotto çeşitlerine uzanan geniş bir yelpazede TAPS kalitesi ve lezzetinde servis ediliyor.

Güncel futbol maçları ve dünyadaki önemli spor olayları TAPS Bebek’te…
Eşsiz manzarası ve özenle dekore edilen iç ve dış tasarımıyla dikkat çeken TAPS Bebek, bölgenin en özel mekanlarından biri. TAPS Bebek, HD ve 3D teknolojisiyle yayın yapan dev ekranlarda güncel futbol maçlarını ve dünyadaki önemli spor olaylarını izleme fırsatı sunmakta. Taps özenle seçilen müzik konsepti eşliğinde özellikle iş çıkışı müdavimlerinin adresi olmaya devam ediyor.. Valet Parking hizmeti ve bahçesi de bulunan TAPS Bebek Boğaz manzarası eşliğinde taze biralarını ve iddialı mutfağını misafirlerinin beğenisine sunuyor…

Resmi tatil günlerinde müsaitlik durumu sorulmalıdır.

Müsait GünlerHaftanın Her Günü Müsait.
Tatil Günleri Müsaitlik DurumuResmi Tatil Günleri Müsait

Adres

Cevdetpaşa Cd. No 119 Bebek-Beşiktaş/İstanbul
Haritada Görüntüle

HizmetlerÜcretsiz Hizmetler

Vestiyer Ücretsiz

Ücretli Hizmetler

Vale


Konum